کیش شهر اکسیژن های شاد

4.7/5 - (3 امتیاز)

کیش شهر اکسیژن های شاد ! این یک شعار تبلیغاتی جسورانه و البته کاملا صادقانه است و این هوای تمیز شهر کیش از هوای تمیز جزیره کیش می آید.  زمانی که در شهرهای بزرگ شاغل، ساکن یا درحال تحصیل باشید شاید عمیقا متوجه متوجه آلودگی هوا نشده باشید. اگر به یکی از مناطق مرتفع شهرتون برای استراحت رفته باشید و از بالا به شهرتون نگاهی  انداخته باشید حتما خواهید فهمید. البته بعد خستگی ای که شاید دلیلش رو هم ندونید! تحقیقات متعددی بیانگر این موضوع بوده که عدم تنقس کافی اکسیژن در شهر هایی با هوا یی که تمیز نباشد شاد بودن انسان و موجودات زنده رو مختل خواهد کرد. هوای تمیز شهر کیش هوای خنده های شما رو داره.

 

دوستی از زمین تا آسمان

کیش به معنای واقعی کلمه می تواند دوست خوبی برای شما باشد به شخصه گردشگران زیادی رو دیدم که به تنهایی به کیش سفر میکنند و رابطه خوبی بر قرار میکنند. اگر با دوستان یا خانواده اید چه بهتر! اکسیژن شادی هوای بی دود و تفریحات به اندازه کافی

سلسله لذت!

وقتی میگویم کیش شهر اکسیژن های شاد فقط به دلیل نداشتن آلاینگی ها مختلف نیست. مهم نیست فاصله شما تا دریا چقدر باشد حتما میوانید از هر نقطه مرتفعی رنگ ابی دریای خلیج فارس رو ببنید، لذت ببرید، حتی میتونید لذت تفریحات کیش رو از رقص بالن های هوایی رو لمس کنید. اگر کمی نزدیک تر باشید صدای دریا، حرکت جت اسکی ها و حتی بوق کشتی حکایت دوستی در جزیره و هوای تمیز کیش رو براتون تعریف خواهد کرد.

کنسرت های زیاد

کنسرت، کیش شهر اکسیژن های شاد تنظیم کننده صدای خوانندگان. کیش با ظرفیت بالای میزبانی از کنسرت ها همیشه مورد توجه خوانندان بزرگ ایران بوده است. حتما در فضای مجازی شاهد کلیپ هایی از کنسرت های خوانندگان، استوری هایی از سفر و توجه خاص آنها بوده اید.

 

 

 

منطقه ی آزاد، خودرو های آزاد تر

همه ما علاقه مندی و رویاهایی داریم که شاید هنوز نتونسته باشیم اونارو به دستمون آورده باشیم، اما زیر پامون چی؟! زمانی استادی داشتم که توصیه همیشگیش این بود که با رویاهات دوست باش، ارائه خدمات اجاره ماشین در کیش با شرایط نسبتا آسان به شما امکان این دوستی رو خواهد داد. اگر شماهم از صدای بوق و ترافیک و دغدغه های شهری خسته شده اید به دنبال اکسیژن تازه و ثبات خنده روی لبهاتون هستید کیش این هدیه کم یاب رو برای شما فرستاده است، آن را باز کنید! شاید جالب باشه براتون بدونید که در کیش هیچ خودرویی که آلایندگی ایجاد کنه مطلقا اجازه تردد ندارد تا مبادا هوای تمیز شهر کیش رو آلوده نکنه.

 

آمادگی میزبانی در کیش

تور های کیش از مسیر های هوایی و ریلی و زمینی همواره در حال اجرا و آماده ارائه خدمات به تمام گردشگران میباشد، شماهم میتونید با مراجعه به سایت های معتبر گردشگری از شرایط این تورها مطلع باشد. کیش شهر اکسیژن های شاد که همیشه منتظر لبخند شماست.

 

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *