بليط بندرعباس تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بليط بندرعباس تهران ، خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران ، قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس تهران و زمان پرواز بندرعباس تهران بپردازیم.

خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران تنها کافی است فرم بالا را پر کنید و بر روی جستجو کلیک کنید. سپس از لیست بلیط‌هایی که در مقابل شما نمایش داده شده بليط بندرعباس تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و به قسمت پرداخت بروید. در صورتی که در سامانه گت بیلیت عضو شوید می‌توانید از امکانات ویژه بهره‌مند شوید.

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس تهران

قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس تهران هم با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر می‌کند و در فصول مختلف قیمت‌های متفاوتی وجود دارد. بندرعباس با توجه به شرایط آب و هوایی به خصوص در فصل زمستان، میزبان خیل عظیمی از هموطنان کشورمان است و مسیر هوایی بندرعباس تهران مسیر بازگشت هموطنانمان از بندرعباس است. باید به این نکته هم توجه داشت که بلیط بندرعباس تهران یکی از پرتقاضا ترین بلیط هاست و روزانه 43 پرواز از سمت بندرعباس به سمت تهران برقرار می‌شود. قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس تهران در برخی موارد از قیمت پایه 117 هزار تومان به نزدیک 739 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط بندرعباس تهران را در نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز بندرعباس تهرانحداقل : 117,200 تومان
حداکثر : 739,400 تومان
حداقل : 77,700 تومان
حداکثر : 501,500 تومان
حداقل : 18,100 تومان
حداکثر : 80,200 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد .

زمان پرواز بندرعباس تهران

با توجه به پرترافیک بودن مسیر هوایی پرواز بندرعباس تهران تقریبا در تمامی ساعات روز پرواز وجود دارد. از این رو شما می‌توانید در جدول زمان پرواز بندرعباس تهران را به صورت تقریبی ببینید.

  • ساعت 8 صبح
  • ساعت 9 صبح
  • ساعت 10 صبح
  • ساعت 11 صبح
  • ساعت 12 ظهر
  • ساعت 13 ظهر
  • ساعت 14 ظهر
  • ساعت 15 بعد از عصر
  • ساعت 19 عصر
  • ساعت 20 شب

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد. همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم جستجو تعبیه شده در بالای صفحه با انتخاب تاریخ پرواز بندرعباس تهران ، ساعت دقیق برقراری پرواز‌ها را مشاهده نموده و به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

امیدواریم خرید بليط بندرعباس تهران با استفاده از سامانه گت بیلیت خاطره‌ی خوشی را برایتان به جا گذاشته باشد و همواره از گت بیلیت برای خرید آنلایت بلیط استفاده نمایید. شفر خوشی را برایتان آرزومندیم.