بلیط بیرجند تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط بیرجند تهران ، قیمت بلیط بیرجند تهران ، خرید بلیط پرواز بیرجند تهران و برنامه پروازهای بیرجند تهران بپردازیم.

برنامه پروازهای بیرجند تهران

مسیر هوایی تهران بجنورد هفتگی 7 پرواز دارد و خیل غظیمی از هموطنان ما را از بیرجند به تهران می‌رساند. از این رو شما می‌توانید در جدول زیر ساعات تقریبی برقراری پرواز در روزهای هفته را مشاهده نمایید.

  • ساعت 8 صبح
  • ساعت 9 صبح
  • ساعت 10 صبح
  • ساعت 12:20 ظهر
  • ساعت 12:40 ظهر
  • ساعت 19 عصر

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد. همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم جستجو تعبیه شده در بالای صفحه با انتخاب تاریخ پرواز بیرجند تهران ساعت دقیق برقراری پرواز‌ها را مشاهده نموده و به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

قیمت بلیط بیرجند تهران

قیمت بلیط بیرجند تهران هم مانند سایر بلیط ها با توجه به زمان انجام پرواز متفاوت است و زمان تاثیر مستقیم بر کاهش و یا افزایش قیمت ها دارد. به همین دلیل در برخی موارد از قیمت پایه 100 هزار تومان به نزدیک 559 هزار تومان می‌رسد. ما در گت بیلیت تلاش داشتیم تا قیمت‌های مختلف بلیط بیرجند تهران برای شما قرار دهیم تا شما متناسب با نیاز خود بلیط مورد نظر را انتخاب کنید. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط بیرجند تهران را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز بیرجند تهرانحداقل : 100,300 تومان
حداکثر : 559,200 تومان
حداقل : 66,300 تومان
حداکثر : 283,600 تومان
حداقل : 16,400 تومان
حداکثر : 62,200 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط پرواز بیرجند تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

خرید بلیط پرواز بیرجند تهران

برای خرید بلیط پرواز بیرجند تهران می‌بایست فرم بالا را با اطلاعات صحیح پر کرده و بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه جستجو لیستی از بلیط ها برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید به صورت دلخواه یکی را انتخاب کرده و بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک کنید تا به صفحه تکمیل اطلاعات مسافران هدایت شوید. پس از تکمیل اطلاعات مسافران شما در مرحله نهایی به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید.