بلیط دزفول تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط دزفول تهران ، قیمت بلیط دزفول تهران ، خرید بلیط دزفول تهران و رزرو بلیط دزفول تهران بپردازیم.

قیمت بلیط دزفول تهران

قیمت بلیط دزفول تهران بسته به زمان انجام پرواز متفاوت است. البته تمامی بلیط های هواپیما با همین روال کاهش و یا افزایش قیمت دارند که قیمت بليط دزفول تهران هم شامل همین پروسه می‌شود. در هفته تعداد 18 پرواز ار دزفول به سمت تهران برقرار می‌شود. قیمت بليط دزفول تهران از قیمت حداقل 81,200 تومان تا حداکثر 379,000 تومان متغیر است و جدول زیر ریز قیمت‌ها بلیت دزفول تهران را برای شما نمایش می‌دهد:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز دزفول تهرانحداقل : 81,200 تومان
حداکثر : 379,000 تومان
حداقل : 45,100 تومان
حداکثر : 200,600 تومان
حداقل : 14,500 تومان
حداکثر : 44,100 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما دزفول تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد .

خرید بلیط دزفول تهران

برای خرید بلیط دزفول تهران شما می‌بایست ابتدا فرم بالا را با اطلاعات بلیط مورد نظر خود پر کرده و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا لیستی از بلیط ها برای پرواز مورد نیاز شما نمایش داده شود. پس از اطمینان از انتخاب پرواز مورد نظر بر روی گزینه خریدآنلاین کلیک کنید تا به صفحه درگاه خرید بانک هدایت شوید. درگاه خرید بانک آخرین مرحله خرید آنلاین بلیط است.

رزرو بلیط دزفول تهران

جهت رزرو بلیط دزفول تهران شما پس از انتخاب بلیط مورد نظر در لیست بلیط ها باید بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک کنید تا بلیط مورد نظر تا 15 دقیقه برای شما رزرو بماند. پس از اتمام مهلت 15 دقیقه‌ای بلیط از حالت رزرو برای شما خارج می‌شود و شما می‌بایست پیش از اتمام مهلت نسبت به خرید اقدام کنید. ما در سامانه گت بیلیت پرواز خوبی را برای شما آرزو می‌کنیم.