پرواز اصفهان تهران

در این قسمت قصد داریم به سه موضوع زمان پرواز اصفهان به تهران ؛ مدت پرواز اصفهان به تهران و نرخ پرواز اصفهان تهران بپردازیم.

زمان پرواز اصفهان به تهران

در مسیر اصفهان به تهران روزانه تقریبا 10 پرواز از فرودگاه شهید بهشتی به فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود. به طور کلی اولین پرواز اصفهان تهران در ساعت 5:30 دقیقه بامداد و آخرین پرواز اصفهان به تهران در ساعت 22:55 دقیقه ( 10 و ۳۰ دقیقه شب ) انجام میگردد. زمان برقراری پرواز‌ها در مسیر اصفهان به تهران در طول هفته به طور میانگین در ساعات زیر برگزار می‌شود. ( زمان پرواز اصفهان به تهران )

  • ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد
  • ساعت 7 بامداد
  • ساعت 7 و 40 دقیقه بامداد
  • ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد
  • ساعت 13 و 30 دقیقه
  • ساعت 15 و 10 دقیقه
  • ساعت 18 و 15 دقیقه
  • ساعت 19 و 20 دقیقه
  • ساعت 20 و 30 دقیقه
  • ساعت 22 و 55 دقیقه

شما می‌توانید جهت مشاهده لیست دقیق پرواز‌ها در مسیر اصفهان تهران را با انتخاب تاریخ و تعداد مسافرین از طریق فرم جستجو بالا مشاهده نمایید.

بلیط اصفهان تهران, بلیط هواپیما اصفهان تهران,قیمت بلیط هواپیما اصفهان تهران,نرخ بلیط اصفهان تهران,بلیط ارزان تهران

مدت پرواز اصفهان به تهران

مدت زمان تقریبی پرواز در این مسیر 55 دقیقه می‌باشد که این زمان می‌تواند نسبت به شرایط آب و هوا ؛ ایرلاین و نوع هواپیما در مبدا و یا مقصد متغییر باشد . لازم به توضیح است زمان دقیق پرواز توسط ایرلاین به شما اعلام می‌گردد و در بلیط شما قید خواهد شد و شما جهت انجام عملیات پرواز و اخذ کارت پرواز باید یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید. ( مدت پرواز اصفهان به تهران )

نرخ پرواز اصفهان تهران

نرخ پرواز اصفهان تهران بسته به کلاس بندی در بلیط های سیستمی و چارتری متغیر بوده و از مبلغ پایه 68,100 تومان الی حداکثر مبلغ 379,000 تومان برای یک فرد بزرگسال متغیر می‌باشد. نرخ نسبی پرواز در این مسیر را می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز اصفهان به تهرانحداقل : 68,100 تومان
حداکثر : 379,000 تومان
حداقل : 41,100 تومان
حداکثر : 214,700 تومان
حداقل : 11,400 تومان
حداکثر : 44,900 تومان

لازم به توضیح است که نرخ‌های مذکور برای رده سنی کودکان برای پرواز‌های سیستمی بوده و این نرخ ممکن است در پرواز‌های چارتری متغیر باشد. همچنین شما می‌توانید جهت مشاهده نرخ دقیق پرواز ها در تاریخ دلخواه خود با استفاده از فرم جست و جو موجود در ابتدای صفحه از نرخ دقیق پرواز در تاریخ دلخواه خود مطلع گردید.

بلیط اصفهان تهران, بلیط هواپیما اصفهان تهران,قیمت بلیط هواپیما اصفهان تهران,نرخ بلیط اصفهان تهران

پرسش های متداول درباره بلیط هواپیما اصفهان تهران

پرواز های اصفهان تهران در چه زمانی انجام می‌شود؟

پرواز های اصفهان تهران همه روزه و در اکثر ساعت‌ها از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان انجام می‌گیرد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تهران معمولا در بازه ۶۸ تا ۳۷۹ هزار تومان متغیر است و همچنین این نرخ برای کودکان و خردسالان هم متفاوت است.

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد ارزان از کجا خرید کنیم؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بلیط این مسیر پروازی را با ارزان ترین قیمت از وب‌سایت گت بیلیت تهیه نمایید. برای اطمینان می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه نمایید.