راهنمای استرداد بلیت

برای استرداد بلیط هواپیما داخلی به دو روش می توانید عملیات را انجام دهید. در روش اول بالای صفحه اصلی سایت گزینه «پیگیری سفارش» را انتخاب و سفارشات هواپیما را کلیک نمایید.

در این مرحله، شناسه و تلفن همراهی که در هنگام ثبت بلیط وارد کرده اید را وارد نمایید.

روی آیکون مشاهده اسامی سفارش کلیک نمایید.

بلیط هایی که جهت کنسلی مورد نظر شما است را  انتخاب و سپس گزینه استرداد بلیط را انتخاب نمایید.

در این قسمت درصد و مبلغ جریمه برای شما به نمایش در می آید. علت استرداد بلیط را اننتخاب کنید و در صورتی که توضیحاتی برای ثبت استرداد دارید درج نمایید، سپس به منظور استرداد وجه دو گزینه پیش روی شما قرار داده شده گزینه اول مبلغ استرداد به حساب کاربری شما واریز گردد و گزینه دوم با انتخاب گزینه واریز وجه به کارت بانکی با وارد کردن شماره کارت، مبلغ به کارت بانکی واریز گردد. در صورتی که با شرایط استرداد بلیط موافق هستید با انتخاب گزینه‌ی «ثبت درخواست استرداد»  کد امنیتی به شماره همراهی که بابت بلیط های مورد نظر در سیستم درج گردیده فرستاده می شود با وارد کردن کد تایید شما پیام «استرداد با موفقیت انجام شد» را دریافت می‌کنید و بررسی شرایط استرداد توسط همکاران ما انجام و در صورت نیاز جهت انجام مراحل تکمیلی با شما تماس گرفته خواهد شد. اگر تا 72 ساعت مبلغ استرداد به حساب یا اعتبار شما واریز نشد، می‌توانید برای بررسی موضوع با پشتیبانی گت بیلیت تماس بگیرید.

لازم به توضیح است زمانی که درخواست استرداد ثبت گردید به منظور امکان حذف درخواست کنسلی باید با واحد پشتیبانی گت بیلیت تماس حاصل فرمایید.

 

در روش دوم بصورت زیر می توانید عملیات استرداد را انجام دهید.

ابتدا باید از گزینه ورود با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شود.

در این مرحله بعد، شما پس از ورود به حساب کاربری خود، می‌توانید با انتخاب گزینه «مدیریت حساب کاربری» وارد صفحه سفارشات خود شوید.

گزینه سفارشات پرواز را انتخاب و بر روی آیکون لیست مسافران پرواز مورد نظر کلیک نمایید.

بلیط هایی که جهت کنسلی مورد نظر شما است را  انتخاب و سپس گزینه استرداد بلیط را انتخاب نمایید.

در این قسمت درصد و مبلغ جریمه برای شما به نمایش در می آید. علت استرداد بلیط را اننتخاب کنید و در صورتی که توضیحاتی برای ثبت استرداد دارید درج نمایید، سپس به منظور استرداد وجه دو گزینه پیش روی شما قرار داده شده گزینه اول مبلغ استرداد به حساب کاربری شما واریز گردد و گزینه دوم با انتخاب گزینه واریز وجه به کارت بانکی با وارد کردن شماره کارت، مبلغ به کارت بانکی واریز گردد. در صورتی که با شرایط استرداد بلیط موافق هستید با انتخاب گزینه‌ی «ثبت درخواست استرداد»  شما پیامی حاوی «استرداد با موفقیت انجام شد» را دریافت می‌کنید و بررسی شرایط استرداد توسط همکاران ما انجام و در صورت نیاز جهت انجام مراحل تکمیلی با شما تماس گرفته خواهد شد. اگر تا 72 ساعت مبلغ استرداد به حساب یا اعتبار شما واریز نشد، می‌توانید برای بررسی موضوع با پشتیبانی گت بیلیت تماس بگیرید.

لازم به توضیح است زمانی که درخواست استرداد ثبت گردید به منظور امکان حذف درخواست کنسلی باید با واحد پشتیبانی گت بیلیت تماس حاصل فرمایید.