بلیط اصفهان مشهد

در این قسمت قصد داریم به موضوع های قیمت بلیط اصفهان مشهد هوایی، تاریخ پرواز اصفهان مشهد و لیست پرواز های اصفهان مشهد بپردازیم.

قیمت بلیط اصفهان مشهد هوایی

از اصفهان به مشهد در هفته حدود 53 پرواز سیستمی و چارتری وجود دارد که کمترین قیمت پرواز در این مسیر 74,500 تومان و بیشترین قیمت این پرواز 601,600 تومان می‌باشد. قیمت بلیط اصفهان مشهد هوایی نسبت به فصول مختلف ماه و شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت می باشد. به همین دلیل در برخی موارد از قیمت پایه 74 هزار تومان به نزدیک 600 هزار تومان می‌رسد. درجدول زیر می‌توانید قیمت بلیت اصفهان مشهد را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز اصفهان به مشهدحداقل : 235,900 تومان
حداکثر : 670,500 تومان
حداقل : 135,900 تومان
حداکثر : 570,500 تومان
حداقل : 45,000 تومان
حداکثر : 90,400 تومان

لازم به توضیح است قیمت بلیط اصفهان مشهد هوایی در رده سنی کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است با نرخ بزرگسال برابر باشد و این نرخ تعیین شده در پرواز‌های سیستمی می‌باشد.

بلیط اصفهان مشهد , بلیط هواپیما اصفهان مشهد,قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد

تاریخ پرواز اصفهان مشهد

از اصفهان به مشهد همه روزه پرواز برقرار بوده و به برکت وجود امام هشتم ما شیعیان در شهر مقدس مشهد روزی نیست که در این مسیر پروازی از اصفهان برقرار نباشد. همانطور که در قسمت قیمت بلیط اصفهان مشهد هوایی اعلام کردیم بیش از 53 پرواز در هفته  در این مسیر برقرار است. از این رو شما می‌توانید در جدول زیر ساعات تقریبی برقراری پرواز در روزهای هفته را می‌توانید مشاهده نمایید.

  • ساعت10 صبح
  • ساعت 11 صبح
  • ساعت 15 ظهر
  • ساعت 18 عصر
  • ساعت 19 عصر
  • ساعت 20 عصر

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد . همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم جستجو تعبیه شده در بالای صفحه با انتخاب تاریخ پرواز اصفهان مشهد ساعت دقیق برقراری پرواز‌ها را مشاهده نموده و به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

بلیط اصفهان مشهد , بلیط هواپیما اصفهان مشهد,قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد

لیست پرواز های اصفهان مشهد

گت بیلیت فضایی را برای شما عزیزان فراهم آورده است که شما می‌توانید به راحتی و تنها با انتخاب تاریخ پرواز اصفهان مشهد در فرم جستجو بالای صفحه لیست پروازهای اصفهان مشهد را با ساعت دقیق برقراری پرواز و امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما به راحتی انجام نمایید.

پس فقط کافی است تاریخ مد نظر خود را در فرم فوق انتخاب نمایید و بلیت خود را در مسیر اصفهان مشهد آسوده خاطر و به راحتی با نازلترین قیمت خریداری نمایید

بلیط اصفهان مشهد , بلیط هواپیما اصفهان مشهد,قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد

پرسش های متداول درباره بلیط اصفهان مشهد

ارزانترین قیمت بلیط اصفهان مشهد چقدر است؟

با استفاده از سامانه گت بیلیت شما می توانید به راحتی تمامی پروازهای مسیر اصفهان به مشهد را مشاهده نمایید و ارزانترین پرواز انتخاب نمایید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد از 74,500 تومان تا 601,600 تومان متغیر است.

پرواز های اصفهان مشهد در چه زمانی انجام می‌شود؟

پرواز های اصفهان مشهد همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب انجام می‌گیرد.