بلیط رشت تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط رشت تهران ، بلیط پرواز رشت تهران ، خرید بلیط رشت تهران و قیمت بلیط رشت تهران بپردازیم.

قیمت بلیط رشت تهران

قیمت بلیط رشت تهران متناسب با زمان انجام پرواز متفاوت است و این بلیط در فصول مختلف قیمت‌ های متفاوتی دارد. همچنین در هفته 15 پرواز از رشت به سمت تهران برقرار می‌شود و این پرواز در رده‌ی اول پرواز های فرودگاه رشت است. با توجه به توضیحات قبل در برخی موارد از قیمت پایه 78 هزار تومان به نزدیک 380 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید قیمت بليط رشت تهران را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز رشت تهرانحداقل : 78,000 تومان
حداکثر : 380,100 تومان
حداقل : 61,000 تومان
حداکثر : 283,600 تومان
حداقل : 14,100 تومان
حداکثر : 44,400 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیمای رشت تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

خرید بلیط رشت تهران

برای خرید بلیط رشت تهران در سامانه گت بلیط انجام پذیر است و شما تنها باید فرم بالا را با اطلاعات مورد نظر پر کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه جستجو لیستی از پرواز های رشت تهران برای شما به نمایش در می‌آید و شما می‌توانید یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. امیدواریم از تمامی امکانات گت بلیط استفاده کرده باشید و سفر خوشی را به تهران داشته باشید.

بلیط پرواز رشت تهران

بلیط پرواز رشت تهران مانند سایر بلیط ها در سامانه گت بیلیت موجود است و شما می‌توانید با صرفه جویی در هزینه و زمان این بلیط را از همین جا تهیه کنید. در ضمن استفاده از سامانه گت بیلیت قطعا خاطره‌ی خوشی از خرید آنلاین بلیط هواپیما در ذهن شما به ثبت خواهد رساند. باز هم به گت بلیط سر بزنید. باعث افتخار است که از ما خرید می‌کنید.