بلیط سبزوار تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط سبزوار تهران ، قیمت بلیط سبزوار تهران ، ساعت حرکت پرواز سبزوار تهران و بلیط هواپیما سبزوار تهران بپردازیم.

بلیط هواپیما سبزوار تهران

شما می‌توانید بلیط هواپیما سبزوار تهران را مانند سایر بلیط های هواپیما در سامانه گت بیلیت پیدا کنید. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا شما در فضایی آسان و امن بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و از این رو هیچ نگرانی نداشته باشید.

ساعت حرکت پرواز سبزوار تهران

ساعت حرکت پرواز سبزوار تهران به صورت زیر است و ما امیدواریم که شما توانسته باشید بهترین استفاده را از این سامانه داشته باشد.

  • ساعت 11 صبح
  • ساعت 13 ظهر
  • ساعت 13:10 ظهر
  • ساعت 19:05 عصر
  • ساعت 19:50 عصر
  • ساعت 21 شب

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد. همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم جستجو تعبیه شده در بالای صفحه با انتخاب تاریخ پرواز سبزوار تهران ساعت دقیق برقراری پرواز‌ها را مشاهده نموده و به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.

قیمت بلیط سبزوار تهران

قیمت بلیط سبزوار تهران متناسب با زمان انجام پرواز متفاوت است و این بلیط در فصول مختلف قیمت‌ های متفاوتی دارد. همچنین در هفته 5 پرواز از تهران به سمت سبزوار برقرار می‌شود و این پرواز در رده‌ی سی‌ام پرواز های فرودگاه مهرآباد است. با توجه به توضیحات قبل در برخی موارد از قیمت پایه 83 هزار تومان به نزدیک 298 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید نرخ بلیط سبزوار تهران را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز بوشهر تهرانحداقل : 83,300 تومان
حداکثر : 298,500 تومان
حداقل : 64,600 تومان
حداکثر : 226,000 تومان
حداقل : 14,700 تومان
حداکثر : 36,200 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط سبزوار تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.