بلیط ساری تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط ساری تهران ، قیمت بلیط ساری تهران ، خرید بلیت ساری تهران و رزرو بلیط ساری تهران بپردازیم.

قیمت بلیط ساری تهران

بلیط ساری تهران از حداقل 82,200 تومان الی حداکثر 379,000 تومان متغییر است. این قیمت نسبت به شرایط جوی و فصلی ممکن است به حداکثر و یا حداقل این مبلغ تغییر کند . شما عزیزان جهت مشاهده نرخ دقیق پرواز در این مسیر می‌توانید با مراجعه به بالای صفحه و تنها پر کردن فیلد تاریخ مورد نظر تمامی پرواز‌های موجود در این تاریخ را به همراه تعدا صندلی خالی به ترتیب قیمت مشاهده نمایید. در جدول زیر می‌توانید بازه تغییر قیمت بلیط هواپیما در مسیر ساری تهران را مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز ساری تهرانحداقل : 82,200 تومان
حداکثر : 379,000 تومان
حداقل : 45,100 تومان
حداکثر : 193,500 تومان
حداقل : 14,500 تومان
حداکثر : 44,100 تومان

لازم به ذکر است ممکن است در برخی پرواز‌های چارتری قیمت بلیط هواپیما در رده سنی کودک برابر یا نزدیک به نرخ بلیط در رده سنی بزرگسال باشد و رده سنی خردسال نیز بدون صندلی یا اصطلاحاً (No sit) می‌باشد .

خرید بلیت ساری تهران

جهت خرید بلیت ساری تهران شما باید ابتدا فرم بالا را پر کرده و بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا لیستی از بلیط های پرواز مورد نیاز شما یعنی پرواز ساری تهران نمایش داده شود و سپس شما متناسب با نیازهایتان بلیط مورد نیاز خود را پیدا و بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه‌ی تکمیل اطلاعات منتقل می‌شوید که در آن جا شما باید اطلاعات کامل مسافران را وارد کنید. پس از آن شما به صفحه‌ی بانک منتقل می‌شوید تا خرید را تکمیل کنید.

رزرو بلیط ساری تهران

پس از کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین بلیط مورد نظر تا 15 دقیقه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از 15 دقیقه بلیط دیگر در رزرو شما نیست.