بلیط تهران بجنورد

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط تهران بجنورد ، قیمت بلیط تهران بجنورد ، خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد و ساعات پرواز تهران بجنورد بپردازیم.

قیمت بلیط تهران بجنورد

قیمت بلیط تهران بجنورد با توجه به زمان انجام پرواز متفاوت است. می‌توان گفت زمان در کاهش و یا افزایش قیمت بلیط تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل در برخی موارد از قیمت پایه 103 هزار تومان به نزدیک 463 هزار تومان می‌رسد. ما در گت بیلیت تلاش داشتیم تا قیمت‌های مختلف بلیط تهران بجنورد را در اختیار شما قرار دهیم تا شما متناسب با نیاز خود بلیط مورد نظر را انتخاب کنید. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط بجنورد تهران را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران بجنوردحداقل : 103,400 تومان
حداکثر : 463,800 تومان
حداقل : 55,700 تومان
حداکثر : 286,200 تومان
حداقل : 16,600 تومان
حداکثر : 52,600 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط پرواز تهران بجنورد برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد

برای خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد تنها باید فرم بالا را با اطلاعات صحیح پر نمایید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه جستجو برای شما لیستی از بلیط ها نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید یکی را به دلخواه انتخاب نمایید و بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه کلیک آنلاین شما به صفحه تکمیل اطلاعات مسافران هدایت می‌شوید و در آن جا باید اطلاعات مسافران را به صورت دقیق وارد نمایید. پس از آن شما در مرحله نهایی نسبت به پرداخت نهایی اقدام می‌کنید.

ساعات پرواز تهران بجنورد

مسیر هوایی تهران بجنورد هفتگی 9 پرواز دارد و خیل غظیمی از هموطنان ما را از تهران به بجنورد می‌رساند. به خاطر تقاضای زیاد برای این مسیر هوایی در ساعات مختلف روز این پرواز برقرار می‌شود. از این رو شما می‌توانید در جدول زیر ساعات تقریبی برقراری پرواز در روزهای هفته را مشاهده نمایید.

  • ساعت 7 صبح
  • ساعت 8 صبح
  • ساعت 9 صبح
  • ساعت 10 صبح
  • ساعت 12 ظهر
  • ساعت 12:30 ظهر

لازم به توضیح است که در برخی ساعات روز  ممکن است چند پرواز وجود داشته باشد. همچنین در برخی ساعات ممکن است پروازی وجود داشته باشد که در جدول فوق ذکر نشده باشد. به همین منظور شما عزیزان می‌توانید از طریق فرم جستجو تعبیه شده در بالای صفحه با انتخاب تاریخ پرواز تهران بجنورد ساعت دقیق برقراری پرواز‌ها را مشاهده نموده و به صورت آنلاین اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید.