بلیط تهران دزفول

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط تهران دزفول ، قیمت بلیط تهران دزفول ، خرید بلیط هواپیما تهران دزفول و پرواز تهران دزفول بپردازیم.

قیمت بلیط تهران دزفول

قیمت بلیط تهران دزفول متناسب با فصول مختلف سال متفاوت است و زمان خرید بلیط در کاهش و یا افزایش قیمت بلیط تاثیر مستقیم دارد. این بلیط نیز مانند بلیط های دیگر در زمان تعطیلات با افزایش قیمت رو به رو می‌شود و عزیزان باید زمان خرید بلیط خود را حتما در نظر داشته باشند. قیمت بليط تهران دزفول از قیمت حداقل 81,200 تومان تا حداکثر 379,000 تومان متغیر است و جدول زیر ریز قیمت‌ها بلیت تهران دزفول را برای شما نمایش می‌دهد:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران دزفولحداقل : 81,200 تومان
حداکثر : 379,000 تومان
حداقل : 45,100 تومان
حداکثر : 200,600 تومان
حداقل : 14,500 تومان
حداکثر : 44,100 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما تهران دزفول برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.

پرواز تهران به دزفول

فاصله تهران تا دزفول حدود ۷۰۰ کیلیومتر میباشد و همین موضوع انتخاب هواپیما برای تردد در این مسیر را جزء اولیت های اول قرار داده است. مدت زمان سفر با هواپیما در این خط هوایی کمتر از یک ساعت انجام میگیرد و توسط ایرلاین های مختلف این پشتیبانی میشود.

برای رزرو بلیط پرواز تهران به دزفول، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و…) در گت بیلیت، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج بررسی کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران دزفول شما فقط ۱ ساعت و ده دقیقه با شهر زیبای دزفول فاصله دارید.

پرواز تهران به دزفول,بلیط هواپیما دزفول,بلیط ارزان هواپیما,بلیط هواپیما

پرواز تهران به دزفول

خرید بلیط هواپیما تهران دزفول

برای خرید بلیط هواپیما تهران دزفول ابتدا می‌بایست فرم بالا را پر کنید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. پس از این که بر روی گزینه جستجو کلیک کردید لیستی از پرواز ها برای شما نمایش داده می‌شود که شما با توجه به نیاز های خودتان می‌توانید یکی از پرواز ها را انتخاب کرده و نسبت به خرید بلیط اقدام نمایید. برای خرید هم باید بر روی گزینه خرید آنلاین کلیک نمایید تا به صفحه درگاه خرید اینترنتی بانک هدایت شوید.

پرواز تهران دزفول

پرواز تهران دزفول در هفته 18 بار انجام می‌شود و مسافران زیادی را از تهران به سمت دزفول راهی می‌کند. ما در سامانه گت بیلیت تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم که خرید شما در فضایی امن و راحت انجام شود و شما بتوانید به آسانی بلیط هواپیما خود را بخرید. گت بیلیت پرواز خوبی را برای شما آرزو می‌کند.

بلیط هواپیما از تهران به دزفول, بلیط هواپیما دزفول,

بلیط هواپیما از تهران به دزفول

بلیط هواپیما از تهران به دزفول

دزفول یکی از زیباترین، پرقدمت ترین و کهن ترین شهرهای ایران عزیز می‌باشد. این شهر تاریخی با فرهنگ غنی، جاذبه های طبیعی، تفریحی و تاریخی با ارزشی دارد که محل بازدید گردشگران داخلی و خارجی است. بناهای تاریخی دزفول با ساختمان‌های ارزشمند و معماری خیره کننده خود در این شهر خودنمایی می‌کنند. مکان هایی همچون بقعه سبزقبا، آسیاب‌های آبی دزفول، خانه تیزنو، مجموعه تاریخی شاه رکن‌الدین، مسجد جامع دزفول، سد دز را میتوان اشاره کرد.

پرسش های متداول درباره بلیط هواپیما تهران دزفول

پرواز های تهران دزفول در چه زمانی انجام می‌شود؟

پرواز تهران به دزفول هفت روز در هفته انجام میشود.

جهت تهیه بلیط ارزان تهران دزفول از کجا خرید کنیم؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بلیط این مسیر پروازی را با ارزان ترین قیمت از وب‌ سایت گت بیلیت تهیه نمایید. برای اطمینان می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه نمایید.

چه ایرلاین هایی پرواز خط تهران دزفول را ارائه میکنند؟

ایرلاین هایی که خط هوایی تهران دزفول را پشتیبانی میکنند شرکت های ایران ایر، زاگرس و کارون میباشد.

بهترین زمان برای سفر به دزفول چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به دزفول نیمه‌ی دوم سال و همچنین تعطیلات نوروز است.

مدت زمان سفر تهران به دزفول چقدر میباشد؟

زمان پرواز تهران به دزفول حدود یک ساعت است. البته این زمان با توجه به نوع هواپیما و شرایط آب هوایی متغیر است.

چگونه می توانم با پشتیبان گت بیلیت تماس بگیرم ؟

چت آنلاین و یا شماره گیری 03135005 راه ارتباطی 24 ساعته با گت بیلیت است.

برای خرید بلیط لازم است عضو گت بیلیت شویم ؟

هیچگونه اجباری جهت ثبت نام در سایت وجود ندارد و بدون نیاز به ثبت نام می توانید از خدمات گت بیلیت استفاده کنید.