بلیط تهران رشت

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط تهران رشت ، بلیط هواپیمای تهران رشت ، خرید بلیط تهران رشت و قیمت بلیط تهران رشت بپردازیم.

بلیط هواپیمای تهران رشت

بلیط هواپیمای تهران رشت مانند سایر بلیط ها در سامانه گت بیلیت موجود است و شما می‌توانید با صرفه جویی در هزینه و زمان این بلیط را از همین جا تهیه کنید. در ضمن استفاده از سامانه گت بیلیت قطعا خاطره‌ی خوشی از خرید آنلاین بلیط هواپیما در ذهن شما به ثبت خواهد رساند.

خرید بلیط تهران رشت

خرید بلیط تهران رشت در سامانه گت بلیط انجام پذیر است و شما تنها باید فرم بالا را با اطلاعات مورد نظر پر کنید و بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه جستجو لیستی از پرواز های تهران رشت برای شما به نمایش در می‌آید و شما می‌توانید یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. امیدواریم از تمامی امکانات گت بلیط استفاده کرده باشید و سفر خوشی را به رشت داشته باشید.

قیمت بلیط تهران رشت

قیمت بلیط تهران رشت متناسب با زمان انجام پرواز متفاوت است و این بلیط در فصول مختلف قیمت‌ های متفاوتی دارد. همچنین در هفته 15 پرواز از تهران به سمت رشت برقرار می‌شود و این پرواز در رده‌ی بیستم پرواز های فرودگاه مهرآباد است. با توجه به توضیحات قبل در برخی موارد از قیمت پایه 78 هزار تومان به نزدیک 380 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید مبلغ بليط تهران رشت را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران رشتحداقل : 78,000 تومان
حداکثر : 380,100 تومان
حداقل : 61,000 تومان
حداکثر : 283,600 تومان
حداقل : 14,100 تومان
حداکثر : 44,400 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیمای تهران رشت برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

گت بلیط سفر خوشی را برای شما آرزو می‌کند.