بلیط تهران سبزوار

ما در این صفحه قصد داریم به موضوع‌های بلیط هواپیما تهران سبزوار ، خرید بلیط هواپیما تهران سبزوار ، قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار و بلیط تهران سبزوار بپردازیم.

بلیط هواپیما تهران سبزوار

شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران سبزوار را مانند سایر بلیط های هواپیما در سامانه گت بیلیت پیدا کنید. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا شما در فضایی آسان و امن بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و از این رو هیچ نگرانی نداشته باشید.

خرید بلیط هواپیما تهران سبزوار

برای خرید بلیط هواپیما تهران سبزوار تنها باید فرم بالا را با اطلاعات صحیح پر نمایید و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه جستجو برای شما لیستی از بلیط ها نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید یکی را به دلخواه انتخاب نمایید و بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی گزینه کلیک آنلاین شما به صفحه تکمیل اطلاعات مسافران هدایت می‌شوید و در آن جا باید اطلاعات مسافران را به صورت دقیق وارد نمایید. پس از آن شما در مرحله نهایی نسبت به پرداخت نهایی اقدام می‌کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار

قیمت بلیط هواپیما تهران سبزوار متناسب با زمان انجام پرواز متفاوت است و این بلیط در فصول مختلف قیمت‌ های متفاوتی دارد. همچنین در هفته 5 پرواز از تهران به سمت سبزوار برقرار می‌شود و این پرواز در رده‌ی سی‌ام پرواز های فرودگاه مهرآباد است. با توجه به توضیحات قبل در برخی موارد از قیمت پایه 83 هزار تومان به نزدیک 298 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید نرخ بلیط تهران سبزوار را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز بوشهر تهرانحداقل : 83,300 تومان
حداکثر : 298,500 تومان
حداقل : 64,600 تومان
حداکثر : 226,000 تومان
حداقل : 14,700 تومان
حداکثر : 36,200 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط تهران سبزوار برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.

ما در گت بیلیت سفر خوشی را برای شما آرزو مندیم.