بلیط تهران یزد

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط تهران یزد ، قیمت بلیط تهران یزد ، خرید بلیط تهران یزد و خرید بلیط هواپیما تهران یزد بپردازیم.

بلیط هواپیما تهران یزد قیمت

از آنجا که شهر تاریخی یزد یکی از شهر های توریستی کشور عزیزمان ایران است مسافران داخلی و خارجی زیادی را سالانه میزبانی می‌کند. از این رو قیمت بلیط تهران یزد در فصول مختلف و تعظیلات مختلف متفاوت است. با توجه به توضیحات قبل در برخی موارد از قیمت پایه 72 هزار تومان به نزدیک 421 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط هواپیمای تهران یزد را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران یزدحداقل : 72,800 تومان
حداکثر : 421,400 تومان
حداقل : 40,000 تومان
حداکثر : 214,700 تومان
حداقل : 13,600 تومان
حداکثر : 48,400 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیمای تهران یزد برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

خرید بلیط تهران یزد

برای خرید بلیط تهران یزد تنها کافی است پس از پر کردن فرم بالا بر روی گزینه جستجو کلیک کنید و از لیست بلیط هایی که برای شما نمایش داده می‌شود بلیط مورد نیاز خود را خرید آنلاین کنید. توجه داشته باشید که بلیط با نیازهای شما تناسب داشته باشد. در ضمن خرید بلیط تهران یزد در سامانه گت بیلیت به راحتی و آسان امکان پذیر است.

"بلیط

خرید بلیط هواپیما تهران یزد

مسیر هوایی تهران یزد 24 پرواز در هفته دارد و یازدهمین مسیر هوایی پر پرواز در فرودگاه مهرآباد است. خرید بلیط هواپیما تهران یزد در سامانه گت بیلیت به راحتی و در فضایی امن قابل انجام است و ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که خرید با سامانه گت بیلیت یک خاطره‌ی خوش برای شما به جا بگذارد. امیداوریم که سفر خوبی را به شهر زیبای یزد داشته باشید و برای خرید بلیط های بعدی هم گت بیلیت را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما تهران یزد چارتر

بلیط های هواپیما به دو صورت سیستمی و چارتری عرضه میشود. بلیط چارتری هواپیما نوعی از بلیط های پروازهای هواپیمایی است که غالباً توسط دفاتر خدمات مسافرتی (آژانسهای مسافرتی) به فروش می رسد. شما قادر هستید از قسمت فیلترینگ‌ این صفحه نسبت به جستجو بلیط هواپیما تهران یزد بپردازید و ایرلاین های چارتر و سیستمی را مشاهده کنید و بلیط چارتر مد نظر خود را از گت بیلیت خریداری کنید.

"بلیط

بلیط هواپیما تهران به یزد

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است. مساحت این فرودگاه 575 هکتار میباشد و در غرب شهر یزد واقع شده است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر یزد حدود 10 کیلومتر میباشد. عدم وجود ترافیک هوایی سنگین در این فرودگاه در کنار شرایط جغرافیایی و عدم وجود موانع طبیعی اثرگذار در نزدیکی آن، زمینه مناسبی را برای فعالیت های آموزشی، هوانوردی و خلبانی فراهم نموده است و در صورت استفاده از این بستر مناسب، قابلیت تبدیل به پایگاه اصلی آموزش هوانوردی کشور را دارد.

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف، بغداد، دمشق، جده و مدینه در پروازهای بین المللی به حساب می آید و به صورت میانگین در هر روز 20 پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست انجام میگیرد.

 

پرسش های متداول درباره بلیط هواپیما تهران یزد

پرواز های تهران یزد در چه زمانی انجام می‌شود؟

پروازهای تهران یزد همه روزه و در اکثر ساعت‌ها در بازه 6 صبح تا 8 شب از فرودگاه مهرآباد تهران انجام می‌گیرد.

بهترین زمان سفر به یزد چه موقعی است ؟

با توجه به اینکه یزد در منطقه ای گرم و خشک قرار گرفته است بهترین زمان سفر به این شهر اوایل پاییز ، زمستان و بهار است.

چه ایرلاین هایی پرواز خط تهران یزد را ارائه میکنند؟

هواپیمایی ایران ایر بیشترین پرواز را از تهران به مقصد یزد دارد. همچنین ایرلاین های آسمان، آتا، کاسپین و کارون نیز ارائه کننده پرواز به مقصد یزد هستند.