بلیط تهران زاهدان

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های بلیط هواپیما تهران زاهدان بلیط تهران زاهدان ، قيمت بليط تهران زاهدان ، خرید بلیط تهران زاهدان و رزرو بلیط تهران زاهدان بپردازیم.

قيمت بليط تهران زاهدان

مسیر هوایی تهران زاهدان هر روز میزبان هموطنان عزیزمان است. قیمت بلیط تهران زاهدان هم با توجه به زمان انجام سفر متفاوت است. می‌توان گفت شرایط آب و هوایی و وجود اعیاد ملی و مذهبی تاثیر مستقیم در افزایش یا کاهش قیمت بلیط تهران زاهدان دارد. از این رو قيمت بليط تهران زاهدان از حداقل 81 هزار تومان تا حداکثر 284 هزار تومان متغیر است. جدول پایین نرخ بلیط بزرگسال، کودک و نوزاد را برای بلیط هواپیما تهران زاهدان نمایش می‌دهد و شما باید به این نکته که در برخی چارتر ها قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان برای بزرگسال و کودک برابر است.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران زاهدانحداقل : 254,500 تومان
حداکثر : 580,000 تومان
حداقل : 154,500 تومان
حداکثر : 480,000 تومان
حداقل : 68,700 تومان
حداکثر : 100,000 تومان
بلیط هواپیما تهران زاهدان,پرواز تهران به زاهدان

پرواز تهران به زاهدان

پرواز تهران به زاهدان

زاهدان در نزدیکی مرز شرقی ایران با دو کشور افغانستان و پاکستان، واقع شده است از این رو از موقعیت تجاری و نظامی ویژه ای برخوردار می باشد. همچنین این شهر دارای اماکن تاریخی متعدد و جاذبه های طبیعی فراوانی است که هر یک از آنها می تواند انگیزه ای برای خرید بلیط هواپیما زاهدان و سفر به این شهر مرزی باشد. برخی از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر عبارت است از: قلعه لادیز – آبشار لادیز – مسجد جامع مکی  – تالاب هامون – خانه ابویی – کاروانسرای نصرت آباد و مسجد شاه علی.

ارزانترین بلیط تهران به زاهدان

قیمت بلیط هواپیما زاهدان با توجه به زمان سفر، کلاس پرواز و شرکت ایرلاین متغییر میباشد. معمولا با توجه به شروع فصل سفر در ایران مانند تعطیلات نوروز یا تابستان قیمت بلیط هواپیما زاهدان افزایش پیدا می‌کند. به همین منظور در این مواقع جهت بهره مندی از ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما زاهدان لازم است از چند هفته قبل نسبت به خرید بلیط اقدام شود. قیمت بلیط هواپیما زاهدان در نیمه دوم سال کاهش می‌یابد و حتی امکان تهیه بلیط چارتر نیز فراهم میشود.

همچنین اواخر شهریور و با شروع فصل تحصیلی و میانه بهمن ماه که همزمان با ترم بهمن دانشگاه است، بلیط زاهدان به سختی پیدا می شود.

بلیط هواپیما تهران به زاهدان

زاهدان در منطقه کویری ایران و با آب و هوایی گرم و خشک است. با این تفاوت که اطرافش را کوه ها دربرگرفته اند. وجود ارتفاعات در اطراف شهر زاهدان، از گرمای شهر در بیشتر روزهای سال کاسته است. در نتیجه بهترین زمان سفر به زاهدان فصل های پاییز و بهار است. روزهای طولانی زاهدان، همچنان گرمای طاقت فرسا و روزهای کوتاه زمستان، سرمایی خشک دارند.

بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتر

برای مشاهده نرخ بلیط هواپیما تهران زاهدان و خرید بلیط چارتر زاهدان، کافیست از فرم بالای همین صفحه استفاده کنید. برای این کار، پس از انتخاب یکی از دو گزینه یک طرفه و یا دو طرفه، مبدأ و مقصد خود را انتخاب کنید.

بعد از تکمیل فیلدهای تاریخ سفر و تعداد مسافران، بلیط هواپیما در مسیر درخواستی شما در صفحه مربوطه به نمایش در خواهد آمد. بنابراین پس از جستجو می توانید نتایج به دست آمده را مقایسه کرده و بلیط هواپیما زاهدان مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید.

خرید بلیط تهران زاهدان

جهت خرید بلیط هواپیمای تهران زاهدان کافی است فرم بالا را با مشخصات مورد نیاز پر کنید. پس از پر کردن فرم بالا می‌بایست بر روی گزینه‌ی خرید آنلاین کلیک کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. ما در سامانه گت بیلیت تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا فضایی آسان و امن جهت خرید آنلاین بلیط فراهم آوریم. همچنین از شما که گت بیلیت را برای خرید خود انتخاب کرده‌اید کال سپاسگزاری را داریم.

رزرو بلیط تهران زاهدان

برای رزرو بلیط تهران زاهدان پس از پر کردن فرم بالا و انجام مراحلی که گفته شده باید با انتخاب بلیط مورد نیاز بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک کنید. پس از کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین بلیط مورد نظر تا 15 دقیقه برای شما رزرو می‌شود و شما باید قبل از پایان مهلت 15 دقیقه‌ای بلیط خود را خریداری کنید. گت بیلیت سفر خوشی را برای شما آرزو می‌کند.

خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

با توجه به آب و هوای گرم و خشک زاهدان و کاهش دمای هوا در طول شب اختلاف دمای شبانه روز زاهدان بسیار زیاد است از همین رو در این شهر به ندرت شاهد باران و برف است. به همین دلیل بهترین زمان سال برای سفر به زاهدان از نظر آب و هوا زمستان است.

شما میتوانید بلیط های سیستمی و چارتری تهران زاهدان را از وب سایت گت بیلیت خریداری کنید.

ایرلاین هایی که خط هوایی تهران زاهدان را پشتیبانی میکنند شرکت های آسمان – ایرتور – سپهران – ایران ایر – آتا – زاگرس و قشم ایر میباشد. اگر از تهران قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید و تجربه یه هوای عالی را داشته باشید می توانید از خدمات آنلاین و 24 ساعته گت بیلیت استفاده کنید و لیست پرواز های تهران زاهدان را بررسی کنید.

پرسش های متداول درباره بلیط هواپیما تهران زاهدان

پروازهای تهران زاهدان در چه زمانی انجام می‌شود؟

پرواز های تهران زاهدان در اکثر روزهای هفته و از ساعت‌ 6:00 صبح تا 19:00 انجام می‌گیرد.

جهت تهیه بلیط ارزان تهران زاهدان از کجا خرید کنیم؟

گت بیلیت وب سایت پیشنهادی برای تهیه بلیط است. برای اطمینان می‌توانید قیمت‌ها را مقایسه نمایید.

چه ایرلاین هایی پرواز خط تهران زاهدان را ارائه میکنند؟

ایرلاین هایی که خط هوایی تهران زاهدان را پشتیبانی میکنند شرکت های آسمان – ایرتور – سپهران – ایران ایر – آتا – زاگرس و قشم ایر میباشد.

بهترین زمان برای سفر به زاهدان چه زمانی است؟

فصل زمستان، بهترین زمان سفر به زاهدان است.

مدت زمان سفر تهران به زاهدان چقدر میباشد؟

زمان پرواز تهران به زاهدان حدود یک ساعت و پنجاه دقیقه است. البته این زمان با توجه به نوع هواپیما و شرایط آب هوایی متغیر است.

چگونه می توانم با پشتیبان گت بیلیت تماس بگیرم ؟

چت آنلاین و یا شماره گیری 03135005 راه ارتباطی 24 ساعته با گت بیلیت است.

برای خرید بلیط لازم است عضو گت بیلیت شویم ؟

هیچگونه اجباری جهت ثبت نام در سایت وجود ندارد و بدون نیاز به ثبت نام می توانید از گت بیلیت، بلیط تهیه کنید ولی جهت بهره مندی از امتیازات و سایر خدمات گت بیلیت باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید.