بلیط تهران مشهد

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های قیمت بلیط تهران مشهد هوایی ، بليط چارتري تهران مشهد و بليط پرواز تهران مشهد بپردازیم.

بليط چارتري تهران مشهد

بليط چارتري تهران مشهد یکی از پر درخواست ترین بلیط‌های این چند ساله‌ی اخیر است و سامانه گت بیلیت هم این بلیط را برای شما فراهم کرده تا با صرفه‌جویی در زمان و هزینه بتوانید بلیط پرواز تهران مشهد را تهیه کنید. برای خرید بلیط تنها کافی است فرم بالا را پر کرده و از لیست پرواز ها بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید.

بليط پرواز تهران مشهد

گت بیلیت سعی می‌کند باتوجه به پر درخواست بودن بلیط پرواز تهران مشهد به صورت روزانه این بلیط را در اختیار کاربران عزیز بگذارد. از فرودگاه مهرآباد روزانه 211 پرواز به سمت مشهد انجام می‌شود و می‌توان گفت مسیر تهران مشهد یکی از پر ترافیک ترین مسیرهای هوایی است. تقریبا بلیط پرواز تهران مشهد هر ساعت در اختیار متقاضیان قرار گرفته و هر ساعت در این مسیر هوایی یک پرواز برقرار است.

قیمت بلیط تهران مشهد هوایی

قیمت بلیط تهران مشهد هوایی نیز با توجه به همزمانی با اعیاد ملی-مذهبی متفاوت است و متقاضیان با توجه به شلوغی روزها جهت خرید بلیط باید زودتر اقدام نمایند. اگر چه هر روز و هر ساعت پرواز برقرار است اما در برخی اعیاد ملی و مذهبی تمامی پروازها پر شده و صندلی خالی برای شما نخواهد بود پس توصیه می‌شود زودتر جهت خرید بلیط در زمان‌های شلوغ اقدام نمایید.

سامانه گت بیلیت قیمت‌های متفاوت را در معرض دید شما قرار می‌دهد. به همین دلیل در برخی موارد از قیمت پایه 87 هزار تومان به نزدیک 559 هزار تومان می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید قیمت بلیط هواپیمای تهران مشهد را در سه نرخ بزرگسال کودک و خردسال مشاهده نمایید.

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز تهران مشهدحداقل : 87,500 تومان
حداکثر : 559,200 تومان
حداقل : 59,000 تومان
حداکثر : 369,100 تومان
حداقل : 15,100 تومان
حداکثر : 62,200 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید بلیط پرواز تهران مشهد برای شما مفید است گردآوری شده باشد.

سامانه گت بیلیت تلاش دارد تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به کاربران ارایه دهد تا خاطره‌ی خوشی از خرید با گت بیلیت داشته باشند. امیدواریم از خرید خود لذت برده باشید و ما را نیز از دعای خیرتان در سفر به مشهدالرضا محروم نفرمایید.