بلیط ارومیه تهران

در این قسمت قصد داریم به موضوع‌های خرید بلیط ارومیه تهران ، رزرو بلیط ارومیه تهران و نرخ بلیط ارومیه تهران بپردازیم.

خرید بلیط ارومیه تهران

برای خرید بلیط ارومیه تهران می‌بایست ابتدا فرم بالا را پر کرده و سپس بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک نمایید. پس از این کار لیستی از بلیط‌های ارومیه تهران که با تاریخی که شما وارد کرده‌اید تناسب داشت برایتان نمایش داده می‌شود. پس از نمایش لیست بلیط هواپیما ارومیه تهران باید بر روی گزینه خرید آنلاین کلیکم کرده تا به درگاه خرید آنلاین بانک متصل شوید. خرید بلیط ارومیه تهران به راحتی در سامانه گت بیلیت امکان پذیر است و ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این بلیط را متانسب با نیازهایتان و با ارزان‌ترین قیمت برای شما تهیه کنیم.

رزرو بلیط ارومیه تهران

جهت رزرو بلیط ارومیه تهران هم می‌بایست تمام فرآیند بالا را انجام داده و پس از مشخص کردن بلیط مورد نظر بر روی گزینه رزرو آنلاین کلیک کنید تا این بلیط به مدت 15 دقیقه برای شما رزرو شود و در صورت تمایل قبل از سپری شدن 15 دقیقه بلیط مورد نظر خود را بخرید. البته بایست به این نکته توجه کنید که پس از سپری شدن 15 دقیقه دیگر بلیط در رزرو شما نخواهد بود و ممکن است پس از آن زمان این بلیط خریداری شده باشد و پرواز مورد نظر شما پر شود.

نرخ بلیط ارومیه تهران

نرخ بلیط ارومیه تهران هم مانند قالب بلیط های دیگر بسته به شرایط آب و هوایی و اعیاد ملی و مذهبی متفاوت  است. به عنوان مثال در تعطیلات نوروزی امکان بالا رفتن قیمت بلیط همواپیما ارومیه تهران وجود دارد. قیمت بلیط هواپیما ارومیه تهران از حداقل 90 هزار تومان تا حداکثر 463 هزار تومان متغیر است. در جدول زیر می‌توانید نرخ بلیط ارومیه تهران را با توجه به بزرگسال ، کودک و نوزاد بودن متقاضی مشاهده کنید:

مسیر پروازینرخ بزرگسالنرخ کودکنرخ خردسال
پرواز ارومیه تهرانحداقل : 90,700 تومان
حداکثر : 463,800 تومان
حداقل : 50,400 تومان
حداکثر : 235,900 تومان
حداقل : 15,400 تومان
حداکثر : 52,600 تومان

در جدول بالا سعی شده تا اطلاعاتی که برای خرید و یا رزرو بلیط هواپیما ارومیه تهران برای شما مفید است گردآوری شده باشد. ضمنا لازم به ذکر است نرخ بلیط کودک در برخی پرواز‌های چارتری ممکن است برابر با نرخ بلیط بزرگسال باشد.

ما در سامانه گت بیلیت تمام تلاش خود را کرده‌ایم که فضایی راحت، مطمئن و در دسترس برای شما جهت خرید آنلاین بلیط هواپیما تهیه کنیم و از این که امروز از گت بیلیت استفاه نموده‌اید از شما سپاس گزاریم. امیدواریم که استفاده از گت بلیط جهت خرید آنلاین بلیط حس خوبی را در شما ایجاد کرده باشد و خاطره‌ی خرید آنلاین از گت بیلیت همیشه در ذهن شما یک خاطره‌ی خوب باشد. پرواز خوبی را برای شما آرزومندیم.